POZNAJ NAS

Zatroszczymy się o Twój uśmiech

blank

Paweł Szczepaniak

DYREKTOR GENERALNY, WŁAŚCICIEL LEK.DENT. SPECJALISTA, CHIRURG, STOMATOLOG

Odgrywa wiodącą rolę w działalności firmy SZCZEPANIAK stomatologia, podejmując zróżnicowane decyzje biznesowe i medyczne. Wypełnia szereg funkcji administracyjnych i zarządza strategią rozwoju kliniki.
Zdolności analityczne, ponadprzeciętna komunikatywność, kreatywność, przedsiębiorczość i poczucie humoru to jego cechy, które naturalnie pomagają w prowadzeniu firmy.
Jest ostatecznym organem decyzyjnym w kwestiach kluczowych dla funkcjonowania przedsiębiorstwa, prowadzi rekrutacje i branżowe szkolenia. Z optymizmem i otwartością podchodzi do nowych wyzwań, które stale pojawiają się w dynamicznym otoczeniu medycznym. Konsekwentny w rozwoju osobistym, posiada zdolność elastyczności myślenia na którą składa się otwartość na nowe doświadczenia poszukiwanie niekonwencjonalnych rozwiązań czy wychodzenia poza schemat. Stale podnosi swoje kwalifikacje.
Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz staż specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej w Katedrze Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jest ekspertem do spraw implantologii stomatologicznej, jego umiejętności potwierdzone są międzynarodowymi certyfikatami wydawanymi przez International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI). Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ICOI oraz DGOI.

Jest uczestnikiem wielu międzynarodowych kursów, szkoleń i programów, w tym m.in.:
• szkolenia podyplomowego z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem;
• prestiżowego podyplomowego programu w zakresie implantoprotetyki i protetyki stomatologicznej Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellon de la Plana w Hiszpanii afiliowanego przez Uniwersytet Północnej Karoliny Chapel Hill w USA;
• szkolenia dotyczącego rehabilitacji narządu żucia zgodnego z wytycznymi amerykańskiej szkoły okluzji Kois Center w Seatlle prowadzonego przez mentora Kois Center Jacka Głębockiego
• szkolenia z innowacyjnej metody WeldOne umożliwiającej przeprowadzenie zabiegu implantologicznego odtwarzającego uśmiech w jeden dzień.

Jest autorem licznych publikacji i artykułów naukowych. Zajmuje się ustnymi i pisemnymi tłumaczeniami specjalistycznymi w dziedzinie stomatologii. Brał udział m.in. w tłumaczeniu polskiego wydania „Implantologii stomatologicznej” Micheal’a S. Block’a pod redakcją dr. n. med. Mariusza Dudy.
Bycie dobrym liderem nie jest łatwe – wymaga stałego uczenia się, samoświadomości i pracy nad sobą. To jednak cel warty podjętego trudu, bowiem jego efekty oddziałują na cały Zespół SZCZEPANIAK stomatologia czego Paweł Szczepaniak jest świadom. Dlatego wciąż doskonali się, rozwijając wszystkie cechy nawet te, na które na co dzień nie zwraca się uwagi. Wszystko po to, by stawać się coraz lepszym przywódcą, lekarzem i człowiekiem.

blank

Halina Wojtowicz-Szczepaniak

PR MENAGER SPECJALISTA DO SPRAW WIZERUNKU I PRACY

Odpowiedzialna za szeroko rozumianą oprawę reklamową firmy, kreuje wizerunek SZCZEPANIAK stomatologia czuwa nad wizualną oprawą przedsiębiorstwa wszystko po to, aby Pacjenci naszego gabinetu czuli się zaopiekowani od strony wizerunkowej i mogli w dobrej, bezpiecznej i komfortowej atmosferze oczekiwać na wizytę. Zajmuje się koordynowaniem całokształtu działań wykorzystując swój zmysł artystyczny, co w praktyce oznacza że podejmuje decyzje, związane z działalnością reklamową, a także public relations firmy.
Organizuje imprezy, wydarzenia związane z promocją gabinetu, nowych usług stomatologicznych i implantologicznych. Szerokie doświadczenie artystyczne, pozyskane podczas 14- letniej pracy w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach u boku wybitnych scenografów, reżyserów i aktorów jest jej dodatkowym atutem podczas promowania działalności firmy. Praca naszej PR MANAGER łączy w sobie cechy wielu różnych profesji, przestrzenią roboczą jest nie tylko biuro i klinika, lecz także działania w terenie, podczas uzgadniania warunków organizowanych przedsięwzięć i konsultowania ostatecznego wizerunku opracowywanych materiałów promocyjnych. Wyróżnia się szczególną kreatywnością i zmysłem estetycznym.
Skupia dużą uwagę na wysokiej kulturze organizacyjnej firmy SZCZEPANIAK stomatologia, dąży by była ona oparta na zaufaniu pomiędzy wszystkimi członkami naszego Zespołu. Wypełnia także szereg funkcji administracyjnych. Jej zainteresowania kierują się w stronę aranżacji wnętrz, wizażu oraz fotografii. Czas wolny spędza w sposób aktywny – biegając, rozwijając swoje pasje między innymi doskonaląc umiejętności gry na pianinie a przede wszystkim realizując się jako artysta malarz (www.halawojtowicz.pl). Zdobyte z wyróżnieniem wykształcenie artystyczne, temperament oraz potencjał naszej PR MANAGER doskonale wpisują się w założenia i misję gabinetu SZCZEPANIAK stomatologia.
Dwie odmienne jakby mogło się wydawać dziedziny – stomatologia i sztuka – znalazły doskonałą płaszczyznę do współdziałania i tworzenia ponadprzeciętnego projektu jakim jest SZCZEPANIAK stomatologia.

blank

Bożena Harris

LEKARZ DENTYSTA

Jest lekarzem stomatologiem z blisko 40-letnim stażem. Podchodzi do pracy z nastawieniem ,,cała naprzód!”. POMYSŁODAWCZYNI, ZAŁOŻYCIELKA oraz WŁAŚCICIELKA gabinetu HarrisDent w latach 1992 – 2014. Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu, ukończyła specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Ambitna, stanowcza i zdecydowana, szybko podejmująca decyzje. Zawsze stawia sobie trudne cele, które skutecznie realizuje. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w szkoleniach podyplomowych. Uczestniczyła m.in. w kursach: z zakresu protetyki estetycznej, nowoczesnego leczenia endodontycznego, licówek porcelanowych, wkładów, nakładów i mostów oraz periodontologii.
Pewnie spogląda w przyszłość, dla pacjentów SZCZEPANIAK stomatologia serdeczna i otwarta, skuteczna w działaniu. Pełna zapału, optymistycznego nastawienia do realizacji swoich marzeń i pasji, z chęcią wyznacza nowe granice pokazując innym, że wszystko jest możliwe.

blank

Anna Gola

LEKARZ DENTYSTA

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W klinice SZCZEPANIAK stomatologia zajmuje się między innymi stomatologią zachowawczą, nazywaną również stomatologią ogólną. Lek. dent. Anna Gola specjalizuje się w endodoncji, która obecnie wymaga umiejętności wykorzystywania nowoczesnych technik postępowania w połączeniu z zaawansowanym instrumentarium. Zabiegi przeprowadza z wykorzystaniem mikroskopu, w skutecznym znieczuleniu miejscowym. Poszerzając swoją wiedzę medyczną brała udział m.in. w prestiżowym programie edukacyjnym dotyczącym rehabilitacji narządu żucia zgodnym z wytycznymi amerykańskiej szkoły okluzji Kois Center w Seatlle prowadzonym przez mentora Kois Center Jacka Głębockiego. Przykłada szczególne znaczenie do estetycznej odbudowy zębów, aby idealnie odwzorować ich kształt anatomiczny i funkcję. Jest specjalistą wymagającym, wysoko stawiającym poprzeczkę i z sukcesem realizującym swoje cele medyczne czego dowodem jest grono zadowolonych pacjentów.
Swoje talenty stomatologiczne rozwija również w pedodoncji – ciepłe i serdeczne podejście przekonuje najmłodszych naszych pacjentów a profesjonalizm, zaangażowanie doceniają rodzice i szerokie grono wszystkich, którzy poznają lek. dent. Annę i decydują na kompleksowe leczenie w klinice SZCZEPANIAK stomatologia.

blank

Karol Kurcok

LEKARZ DENTYSTA

Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W okresie studiów brał czynny udział w pracach kół naukowych, czego efektem był udział w studenckiej konferencji naukowej, w trakcie której wygłaszał efekty swoich badań. Obecnie z pasją i konsekwencją poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach. Ukończył prestiżowy program edukacyjny dotyczący rehabilitacji narządu żucia zgodny z wytycznymi amerykańskiej szkoły okluzji Kois Center w Seatlle prowadzonym przez mentora Kois Center lek. dent. Jacka Głębockiego. W klinice SZCZEPANIAK stomatologia specjalizuje się zwłaszcza w leczeniu kanałowym, leczeniem zachowawczym, ale również leczeniem dzieci. Doceniany przez wszystkich Pacjentów, cieszy się opinią delikatnego i wrażliwego stomatologa, który z zegarmistrzowską precyzją wykonuje swój zawód. Empatyczny, spokojny z natury i bardzo dokładny w podejmowanych decyzjach i czynnościach medycznych, wzbudza zaufanie, powoduje że wszyscy pacjenci chętnie wracają na kolejne leczenie do SZCZEPANIAK stomatologii aby oddać się w ręce naszego lek.dent. Karola Kurcoka.

blank

Kamila Kapias

LEKARZ DENTYSTA

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny ŚUM w 2012 roku. Główny obszar zainteresowań to stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza oraz protetyka i właśnie w tych dziedzinach nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Doskonale nawiązuje kontakt z najmłodszymi pacjentami SZCZEPANIAK stomatologia oraz ich rodzicami. Dba o komfort pacjenta, zapewniając atmosferę zaufania, zawsze starając się o indywidualne podejście do każdego. Jest rzetelna i odpowiedzialna, konsekwentna w realizacji swoich planów. Otwarta na nowe wyzwania i gotowa do pogłębiania wiedzy. Ukończyła prestiżowy program edukacyjny dotyczący rehabilitacji narządu żucia zgodny z wytycznymi amerykańskiej szkoły okluzji Kois Center w Seatlle prowadzonym przez mentora Kois Center lek. dent. Jacka Głębockiego, Prywatnie jest fanką literatury, szczególnie kryminalnej, dokumentalnej oraz fantastyki.

blank

Karolina Kolarczyk

LEKARZ DENTYSTA, SPECJALISTA STOMATOLOGII DZIECIĘCEJ

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy stawia przede wszystkim na edukację, rozmowę z pacjentem, profilaktykę. Duża empatia lek. dent. Karoliny Kolarczyk pozwala podejść do każdego pacjenta indywidualnie. Zajmuje się kompleksowym leczeniem dzieci i dorosłych. Realizuje swoje pasje pedagogiczne jako asystent dydaktyczny w katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Pacjenci SZCZEPANIAK Stomatologia cenią za delikatność, a zarazem stanowczość w podejmowaniu decyzji dotyczących leczenia. Jej uśmiech sprawia, że każdy Pacjent – i mały i duży – wraca do gabinetu bez obaw. Do każdego podchodzi ze spokojem i wyrozumiałością . Stara się, aby leczenie przebiegało w dużym komforcie, a jej łagodne podejście bardzo dobrze wpływa na zestresowanych pacjentów. Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach, szkoleniach i sympozjach.

blank

Agata Cisowska

LEKARZ DENTYSTA

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Konsekwentna i zdecydowana, a jednocześnie spokojna i delikatna. Intelekt, wiedza i zdolności naszej lek. dent. Agaty Cisowskiej przekonują i utwierdzają pacjentów SZCZEPANIAK stomatologia do systematycznych wizyt. Jej nadrzędnym celem jest dobro i satysfakcja wszystkich pacjentów. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Ukończyła szkolenie podyplomowe z zakresu nowoczesnej endodoncji w ramach Curriculum Endodontycznego. Jest Członkinią Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Uczestniczy we wszystkich wewnętrznych szkoleniach prowadzonych w klinice SZCZEPANIAK stomatologia podnosząc swoje kwalifikacje oraz wiedzę z zakresu protetyki, chirurgii i rehabilitacji narządu żucia.

blank

Jacek Szczupider

LEKARZ MEDYCYNY SPECJALISTA ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII

Specjalista Anestezjologii i intensywnej terapii. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 2001 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął szkolenie specjalizacyjne w zakresie Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Tytuł specjalisty uzyskał w 2009 roku.
Doświadczenie zawodowe zdobywał już w trakcie studiów podejmując pracę opiekuna medycznego Basenu Miejskiego w Czeladzi. W czasie szkolenia specjalizacyjnego pracował jako lekarz na obozach harcerskich w Bieszczadach, tworzył zespoły zabezpieczenia medycznego Pucharu Świata Młodzieżowców w Szabli, meczów Polskiej Ligi Hokeja na Lodzie i Dni Sosnowca. Pracował również w Zespołach Wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego i Specjalistycznych Przewozów Medycznych.
Swoją karierę zawodową związał jednak głównie z pracą anestezjologa w Szpitalu Miejskim w Czeladzi. Przeszedł tam wszystkie szczeble kariery – od stanowiska młodszego asystenta do Kierownika Działu Anestezjologii i Bloku Operacyjnego. Obecnie pracuje w PZZOZ w Czeladzi jako Starszy Asystent Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W pracy zawodowej interesuje się głównie zagadnieniem znieczuleń w trybie ambulatoryjnym i jednodniowym, zarówno u pacjentów szpitalnych jak i leczonych w gabinetach stomatologicznych i gastrologicznych. Jako członek Polskiego Towarzystwa Badania Bólu prowadzi Poradnię Leczenia Bólu w Czeladzi i Będzinie. Stale doskonali swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach naukowych z zakresu anestezjologii, intensywnej terapii i leczenia bólu.
Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Pasją lekarską zaraził córkę, wkrótce kończącą studia medyczne. Wolny czas poświęca na grę w tenisa, jazdę na nartach, czytanie powieści kryminalnych, regularnie uczęszcza na koncerty muzyki poważnej, zajmuje się uprawą roślin ogrodowych. Lubi dobrą kuchnię, jest koneserem win z całego świata. Jest bardzo docenianym i lubianym lekarzem zarówno przez Pacjentów jak również cały zespół SZCZEPANIAK stomatologia.

blank

Dawid Borowik

LEKARZ MEDYCYNY SPECJALISTA ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Od 1996 roku pracował w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Zabrzu, od 1998 r w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu, od 2004 do 2006 pracował w Szpitalu Klinicznym w Singen w Niemczech, od 2006 pracował w szpitalu miejskim w Piekarach Śląskich, Knurowie i Sosnowcu. Od 2009 pracuje w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu w Oddziale Klinicznym Kardioanestezji i Intensywnej Terapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W czasie swojej pracy zawodowej uzyskał tytuł specjalisty Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Bierze udział w licznych kursach szkoleniowych, konferencjach i kongresach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
Jest doświadczonym lekarzem anestezjologii i intensywnej terapii, prowadzi znieczulenia dzieci i dorosłych od 18 lat. Jest długoletnim pracownikiem Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Zabezpiecza znieczulenia wziewne, dożylne i dotchawicze oraz prowadzi pacjentów w Oddziałach Intensywnej Terapii. Znieczulenia wykonuje z pełnym zabezpieczeniem w leki i sprzęt, które mogą być potrzebne w powikłanych przypadkach łącznie ze wstrząsem anafilaktycznym. Znieczulenia wykonuje z udziałem doświadczonej pielęgniarki anestezjologicznej. Używa nowoczesnych i bezpiecznych leków – anestetyków o krótkim czasie działania, wśród których są leki przeciwbólowe, uspokajające i leki znieczulenia dożylnego. Przed każdym zabiegiem stomatologicznym ze znieczuleniem przeprowadza wnikliwy wywiad lekarski, monitoruje przebieg znieczulenia i uczestniczy w procesie budzenia aż do bezpiecznego przekazania osoby znieczulanej pod opiekę innej osoby dorosłej.
W klinice SZCZEPANIAK stomatologia pacjenci doceniają doktora – widzą specjalistę rozumiejącego lęk i obawy najmłodszych pacjentów i ich rodziców- człowieka z dużą empatią do drugiego.

blank

Joanna Kurcok

KIEROWNIK DZIAŁU ASYSTENTEK KOORDYNATOR DO SPRAW ZAMÓWIEŃ MEDYCZNYCH

Ukończone studia na Politechnice Śląskiej – specjalizacja Inżynieria Miejska na Wydziale Konstrukcji Budowlanych to początek etapów zdobywania przez Joannę ogromnej wiedzy. Utalentowana, pracowita, skrupulatna i sumienna w realizacji wytyczonych działań.
Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła w 1992 roku. Certyfikaty z wielotematycznych specjalistycznych kursów oraz bardzo duże doświadczenie zawodowe, uzyskane wieloletnią pracą u boku lekarzy specjalistów z udziałem anestezjologów przy narkozach u dzieci jak również dorosłych są potwierdzeniem sumiennego podejścia do wykonywanego zawodu oraz otwartości wobec nowych tematów, które codziennie podejmuje . Chętnie asystuje zarówno przy zabiegach chirurgicznych jak i przy leczeniu zachowawczym, endodontycznym czy protetycznym.
W pracy kieruje się rzetelnością i odpowiedzialnością. Jest osobą wielozadaniową i otwartą na nowe wyzwania. Doświadczeniem zawodowym i wiedzą chętnie się dzieli z wszystkimi rozpoczynającymi pracę w SZCZEPANIAK stomatologia praktykantami oraz nowo przyjętymi pracownikami. Do codziennych obowiązków podchodzi z chęcią wykonania doskonałej pracy. Wszystko co robi, podporządkowane jest dobru pacjenta, a jego zadowolenie i uśmiech daje jej dużo radości. Czas wolny szczególnie latem uwielbia spędzać na rowerze, natomiast zima to narty i długie marsze na mrozie.

blank

Magdalena Kułaga

KIEROWNIK DZIAŁU REJESTRACJI

Wieloletnia praca w gabinetach medycznych, kursy z zakresu doskonałej obsługi Pacjenta, ukończone studia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w specjalności logistyka w przemyśle i handlu to bezcenne doświadczenie, które pozwoliło Magdzie zrozumieć potrzeby Pacjentów w każdym wieku oraz nauczyć się opanowania nawet w stresujących sytuacjach. Ogół doświadczeń zawodowych sprawił że dziś na stanowisku kierowniczym rejestratora medycznego koordynuje każdą wizytę zapisaną w naszym gabinecie SZCZEPANIAK stomatologia, zarówno zajmuje się Pacjentami z Polski jak i zza granicy. Mocną stroną Magdy są umiejętności logistyczne, zmysł organizacyjny jak również łatwość przyswajania wiedzy informatycznej, które ułatwiają koordynację całego procesu leczenia. Swoje wolne chwile poświęca rodzinie i znajomym. Magda – miła i serdeczna – ciepła, zawsze gotowa do pomocy Pacjentom i nam wszystkim w zespole SZCZEPANIAK stomatologia.

 

blank

Aneta Kotlarz

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Tytuł Dyplomowanej higienistki stomatologicznej zdobyła w roku 2012. Konsekwentnie podnosi swoje kwalifikacje. W okresie ostatnich 10 lat zdobyła doświadczenie pracując z wieloma specjalistami, chirurgami, anestezjologami jak również ortodontami, dzięki czemu doskonale orientuje się w problemach, z jakimi zgłaszają się do nas Pacjenci. Zawsze pomocna i chętna do udzielenia porad. Pozytywne nastawienie, otwartość i optymizm to cechy, którymi stara się kierować, również w pracy, co ułatwia nawiązanie pozytywnej, opartej na zaufaniu relacji z Pacjentami. Potrafi pokierować do odpowiedniego specjalisty oraz udzielić niezbędnych informacji – Pacjenci bardzo to lubią i doceniają. Bardzo lubi kontakt z ludźmi a ta praca daje jej dużo satysfakcji. Co charakteryzuje jeszcze naszą Anetkę? W Zespole- SZCZEPANIAK stomatologia dba o szczegóły, skupia się na tym, aby pracę wykorzystać z maksymalnym zaangażowaniem, jest bardzo oddana, sumienna i lojalna . Wolne chwile spędza miedzy innymi na wędrówkach górskich oraz czytaniu literatury.

blank

Karolina Oleś

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Higienistka stomatologiczna z wykształcenia i zamiłowania. Dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Duże doświadczenie sprawia, że wszystkie zabiegi odbywają się w atmosferze relaksu a przede wszystkim z kontrolą nad bezpiecznym procesem całego zabiegu. Ambitna i stale podnosząca swoje kwalifikacje. Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach, wszystko po to, aby jeszcze lepiej móc dbać o uśmiech naszych Pacjentów.
Celem pogłębienia wiedzy w dziedzinie stomatologii rozpoczęła w tym roku naukę na kierunku technika dentystycznego. Pasja i spędzanie czasu wolnego to wędrówki górskie i relaksacyjne bieganie. Dużo czasu przeznacza na dbanie o własne zdrowie, aktywnie spędzając czas.

blank

Anna Duda

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, posiada wieloletnie doświadczenie, ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu profilaktyki zapobiegania próchnicy oraz higienizacji jamy ustnej. Cechuje ją dokładność, dobra organizacja pracy, elastyczność, gotowość do zmian i kreatywność w wykonywaniu powierzonych zadań. Potrafi z rozsądnym dystansem podejść do najtrudniejszych tematów. Doskonale zna funkcjonowanie narzędzi wykorzystywanych w stomatologii. Anna posiada umiejętność mobilizowania się do działania mimo trudnych okoliczności, znajduje naturalnie szybko nowe sposoby radzenia sobie i propozycje gdy coś nie działa. Pomocna i otwarta aby spełnić zarówno potrzeby pacjenta jak i każdego z zespołu SZCZEPANIAK stomatologia dzięki czemu szybko zyskuje sobie zaufanie i wzajemną serdeczność. Asystuje przy zabiegach stomatologicznych z zakresu endodoncji, chirurgii i implantologii. Posiada dużą wiedzę z zakresu stomatologii, a potwierdzeniem są umiejętności jej praktycznego zastosowania. Wszystko to sprawia, że praca w SZCZEPANIAK stomatologia daje Annie wiele satysfakcji. Otacza pacjentów troskliwą opieką dzięki czemu nasi Pacjenci na fotelu stomatologicznym czują się bezpiecznie i komfortowo.

blank

Dominika Banasik

MŁODSZA ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Empatia , wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów to cechy, które charakteryzują Dominikę. Pacjenci często bywają zestresowani, wówczas jej wyrozumiałość, cierpliwość oraz chęć niesienia pomocy innym pozwala zmniejszyć towarzyszący wizycie stres . Ambitna, świadoma zmieniających się trendów w zakresie leczenia, przyjmowania pacjentów czy stosowania poszczególnych procedur medycznych, ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez branie udziału w licznych kursach, warsztatach czy konferencjach naukowych. Asystuje przy leczeniu zachowawczym, z zaciekawieniem i w dynamicznym tempie poznaje inne dziedziny stomatologii. Uśmiech i zadowolenie szczególnie tych małych Pacjentów w SZCZEPANIAK stomatologia daje jej wiele satysfakcji a praca w gabinecie u boku specjalistów możliwości rozwoju zawodowego. Wolny czas lubi spędzać podczas górskich wojaży, jak również odkrywania kulinarnych tajników. Chętna i otwarta na nowe wyzwania i zadania.

blank

Olimpia Herla

ASYSTENTKA STOMATOLOGOCZNA

Olimpia uzyskała kwalifikację asystentki stomatologicznej w New Collage Lanarkshire w Szkocji w roku 2015. Szkocja to również kraj, miejsce w którym żyła i mieszkała przez ostanie 13 lat. Stomatologia fascynuje ją z każdym dniem coraz bardziej. W gabinecie SZCZEPANIAK Stomatologia uwielbia asystować przy zabiegach chirurgicznych i protetycznych jak również w stomatologii zachowawczej. Praca na stanowisku asystentki stomatologicznej sprawia Olimpii ogromną radość, szczególnie widząc usatysfakcjonowanego pacjenta. Bardzo otwarta, z dużą empatią i ciepłem , nawiązująca szybki kontakt z drugim człowiekiem, co niezwykle dobrze odbierane jest przez pacjentów SZCZEPANIAK stomatologia podczas ich rejestracji. Szczera w swoich obserwacjach. Prywatnie uwielbia spędzać aktywnie czas z rodziną oraz czytać powieści kryminalne.

blank

Małgorzata Kranz

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka Szkoły Europejskiej Euro college , Niepublicznej Policealnej Szkoły dla do Dorosłych w zawodzie Asystentka Stomatologiczna .W pracy bardzo ważne dla Małgorzaty jest zadowolenie pacjenta, zachowanie najwyższych standardów oraz ciągły rozwój . Asystuje podczas leczenia zachowawczego, endodontycznego jak również podczas leczenia dzieci. Zabiegi chirurgiczne u boku specjalistów stomatologii dziecięcej i chirurgii stomatologicznej poszerzają zakres zainteresowań i chęć rozwoju kompetencji zawodowych. Umiejętność organizacji miejsca pracy, dokładność i szczerość to cechy, które charakteryzują Małgorzatę. Poza pracą czas wolny lubi spędzać na wycieczkach rowerowych i oglądaniu seriali. A jej ulubioną pozycją są: „Wikingowie”.

blank
GABINET PRZYJAZNY DZIECIOM
blank
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
blank
PŁATNOŚĆ KARTĄ
blank
KREDYTOWANIE
blank
PEŁNA DIAGNOSTYKA
blank
WIFI
blank
TV
blank
KLIMATYZACJA
Umów wizytę
Zarezerwuj termin